O Fergie

12. května 2008 v 21:45 | Sára |  Fergie
Fergie, vlastním jménem Stacy Ann Ferguson se narodila 27.března 1975 v Hacienda Heights v Kalifornii. Její rodiče, Terra a Pat, podporovali Stacy a její mladší sestru Danu Karrieren v rozhodnutí působit v showbusinessu.
Stacy dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" (1983), ale také ve dvou speciálních televizních vysílání - It´s Flashbeagle, Charlie Brown and Snoop show (1984), což byly velmi populární moderátorské pořady a talk show!
Po působení v reklamě pro Rice Krispies (1984), působila Fergie v úspěšné televizní show - Kinds Incroporated v překladu něco jako dětská společnost...
V roce 1986 hrála Stacy v hororové komedii - Monster in clothes, ale působila dál v televizním seriálu - Kids Incorporated: Charbusters a Kids Incorporated: Rock in the New Year.
V roce 1989 opustila Stacy svět reflektorů a vrátila se zpět do obyčejného života a normálního dění teenagera.
Hudba ale byla pořád její největší vášní a tak založila spolu se Stefanie Ridel a s koleginí Rance Sandstorm z televizního pořadu - Kids Incorporaded, skupinu Wild Orchid.
V roce 1999 měla dokonce vlastní televizní pořad na televizním programu FOX TV.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama